Strona główna > O nas

O nas

Ravi Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz do kuchni i domowych prac porządkowych. Funkcjonujemy od wczesnych lat 90-tych ciesząc się statusem jednej z największych firm w Polsce działających w tej branży. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju w systemie presellingu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta za pośrednictwem profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych – doradców klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Brzeźnicy (woj. podkarpackie), oraz oddziały logistyczno - dystrybucyjne w Częstochowie oraz Mutowie.

Ravi Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór artykułów używanych w nowoczesnym domu, które tworzą 6 marek:

- Simple Solutions obejmuje nowoczesne artykuły do kuchni, domowych prac porządkowych, naczynia i sztućce jednorazowe oraz kategorię pranie i suszenie.

- Clean Therapy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty z grupy chemii użytkowej i zapachowej. W skład linii wchodzą między innymi pochłaniacze wilgoci, odświeżacze powietrza, produkty do utrzymania czystości i świeżości w domu.

- Travella to przede wszystkim artykuły do higieny i pielęgnacji ciała jak np. cieszące się niezwykłą popularnością chusteczki higieniczne i nawilżane.

- Decor to szeroka gama efektownych, oryginalnych wzorniczo artykułów do wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz produkty, które mogą być atrakcyjnym upominkiem. W skład linii wchodzą artykuły z porcelany, szkła, stali nierdzewnej, bawełny, bambusa, kauczuku, maty, serwetki, świece i lampiony.

-Nicole Comfort & Style obejmuje wysokiej jakości a także modne wzorniczo tekstylia domowe. W skład linii wchodzą ręczniki kąpielowe, pościele z bawełny i mikrofibry, prześcieradła frotte i jersey, poduszki dekoracyjne, ściereczki i ręczniki kuchenne.

 -Gratka - ekonomiczna linia produktów do kuchni oraz domowych prac porządkowych
 

 

Firma Ravi Sp. z o. o. rokrocznie uczestniczy w targach Grupy PSB Mrówka oraz takich sieci jak Bricomarche, Hitpol, Lewiatan, Avita, Wenta, PPHU Specjał. Podczas targów, na stoiskach firmy prezentowane są ciekawe, odpowiednio dobrane oferty targowe oraz szeroki wachlarz produktów z poszczególnych linii. Atrakcyjne stoisko oraz bogate oferty sprawiają, iż gośćmi są zarówno dotychczasowi partnerzy jak i osoby zainteresowane podjęciem współpracy z firmą.

 

Jesteśmy również cyklicznie wystawcą na targach Ambiente we Frankfurcie – największych i najbardziej znaczących targach dóbr konsumpcyjnych na świecie. Dodatkowo w 2018 firma prezentowała swoją ofertę podczas targów IAW w Kolonii i Cosmoprof w Bolonii. Targi o zasięgu międzynarodowym są przede wszystkim okazją do poszukiwania nowych rynków zbytu dla rosnącej w siłę gamy wyrobów z oferty produkcyjnej Ravi.